LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Kërcet” arma në Radhimë/ Dyshohet për një të plagosur

4 Korrik 2022, 13:00, Kronika CNA
“Kërcet” arma në Radhimë/ Dyshohet për një
Foto ilustruese

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar pak minuta më parë në zonën e plazhit në Radhimë.

Sipas asaj që raportohet në media, dyshohet se ka një të plagosur.

Ende nuk bëhen me dije shkaqet e ngjarjes, ndërsa policia dhe ambulanca po shkojnë drejt vendngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga