LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bie nga kati i dytë i pallatit/ Humb jetën i moshuari në Durrës

4 Korrik 2022, 13:35, Kronika CNA
Bie nga kati i dytë i pallatit/ Humb jetën i moshuari në
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e sotme në lagjen nr. 17, Durrës.

Mësohet se një 70-vjeçar me inicialet M.D. nën efektin e alkoolit ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i pallatit.

Si pasojë e plagëve i moshuari ka humbur jetën në spital.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:00, në lagjen nr. 17 Durrës, dyshohet se nën efektin e alkoolit, ka rënë nga kati i dytë i pallatit ku banonte, shtetasi M. D., 70 vjeç, i cili ka humbur jetën në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./E.T.CNA.al

Lajmet e fundit nga