LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plas sherri në Tiranë/ Goditet me thikë 24-vjeçari, autori largohet nga vendngjarja

3 Qershor 2023, 20:34, Kronika CNA
Plas sherri në Tiranë/ Goditet me thikë 24-vjeçari, autori

Një plagosje me mjet prerëska ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Mësohet se në rrugën “Dine Hoxha”, shtetasi D. H., gjatë një konflikti, një person dyshohet se ka goditur me mjet prerës shtetasin A. T., 24 vjeç, dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Si pasojë 24-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit të dyshuar dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga