LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plagoset me thikë një person në Sarandë

3 Qershor 2023, 14:52, Kronika CNA
Plagoset me thikë një person në Sarandë
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Sarandës, ku një 54-vjeçar ka mbetur i plagosur.

Sipas mediave, shtetasi me iniciale E.S.  është qëlluar me thikë në kokë dhe poshtë sqetullës.

54-vjeçari është nën kujdesin e mjekëve dhe po merr ndihmën e parë mjekësore në urgjencën ‘Stefan Mekshi’ të Sarandës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.2, ndërsa policia ka identifikuar e shpallur në kërkim autorin.

Sakaq, pritet që blutë të hedhin më shumë dritë mbi rrethanat e kësaj ngjarjeje./ CNA.al

Lajmet e fundit nga