LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë në Tiranë/ Ndërron jetë një i mitur

3 Qershor 2023, 19:27, Kronika CNA
Aksident i rëndë në Tiranë/ Ndërron jetë një
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme rreth orës 18:25, në fshatin Bërxull të Tiranës.

Mësohet se në rrugën "Shkëndija" janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin E. H., 30 vjeç, me automjetin me drejtues shtetasin N. A., 63 vjeç.

Si pasojë, ka ndërruar jetë aksidentalisht nga përplasja e dy mjeteve, një i mitur rreth moshës 6-7 vjeç, i cili ka qenë në rrugë.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga