LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përfshihet nga flakët automjeti në Tiranë/ Policia zbulon detaje

25 Maj 2023, 14:02, Kronika CNA

Përfshihet nga flakët automjeti në Tiranë/ Policia

Me datë 25.05.2023, në rrugën "Kuvajt", ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur automjeti me drejtues shtetasin A. L., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Nga veprimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit./CNA.al

Lajmet e fundit nga