LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ra aksidentalisht nga pallati ku po punonte/ Përfundon në spital 26-vjeçari

23 Maj 2023, 16:54, Kronika CNA

Ra aksidentalisht nga pallati ku po punonte/ Përfundon në spital

Më datë 23.05.2023, në rrugën "Besnik Hidri", në një pallat në ndërtim e sipër, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi E. H., 26 vjeç.

Si pasojë 26-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga