LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pak para vetëdorëzimit në polici/ 31-vjeçari që vrau Arian Gosën, video me të atin

23 Maj 2023, 16:43, Kronika CNA
Pak para vetëdorëzimit në polici/ 31-vjeçari që vrau
Habib Rexha, 31-vjeçari i akuzuar si vrasësi i Arian Gosës

Habib Rexha është 31-vjeçari i akuzuar si vrasësi i Arian Gosës, i cili u vetëdorëzua sot në polici.

Por pak para se të kryente këtë veprim, ai ka bërë një video me babain e tij.

Teksa shihet pranë të atit, i riu deklaron se ka pranuar të vetëdorëzohet në polici, pasi këtë gjë ia ka kërkuar familja.

Unë jam Habib Rexha, ky është Fadil Rexha, babai im. Me dëshirën time do vetëdorëzohem në Komisariatin e Kavajës dhe me kërkesën e familjes time”, shprehet ai.

Ndërkohë, kujtojmë se Habib Rexha qëlloi me plumb në kokë pasditen e së dielës Arian Gosën. Ngjarja ndodhi në një lokal në Kavajë, ky Gosa humbi jetën në vend.

Sipas bluve, ngjarja dyshohet të ketë ndodhur për hakmarrjeje, pasi në mars të këtij viti vëllezërit e viktimës dhe autorit vranë njëri-tjetrin me thika./ CNA.al

Lajmet e fundit nga