LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndërron jetë 40-vjeçari/ Dyshimet e policisë

25 Maj 2023, 07:53, Kronika CNA

Ndërron jetë 40-vjeçari/ Dyshimet e policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, rreth orës 06:15, në rrugën "Don Bosko".

Dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi A.Gj., 40 vjeç.

“Më datë 25.05.2023, rreth orës 06:15, në rrugën 'Don Bosko', dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri pistoletë, në banesën e tij, shtetasi A. Gj., 40 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Lajmet e fundit nga