LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Durrës/ Bie nga kati i katërt i pallatit, ndërron jetë 21-vjeçarja

24 Maj 2023, 12:45, Kronika CNA

E rëndë në Durrës/ Bie nga kati i katërt i pallatit,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 13 në Durrës. Shtetasja D.M , 21 vjeç dyshohet se ka rënë aksidentalisht, nga kati i katërt i pallatit ku banonte, ku si pasojë ka humbur jetën. 

"Rreth orës 11:30, në lagjen nr. 13, Durrës, dyshohet se ka rënë aksidentalisht, nga kati i katërt i pallatit ku banonte, shtetasja D. M., 21 vjeçe, e cila si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje", njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga