LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident në aksin Librazhd-Elbasan/ Mikrobusi me nxënës del nga rruga te ura e Murrashit

23 Maj 2023, 20:47, Kronika CNA

Aksident në aksin Librazhd-Elbasan/ Mikrobusi me nxënës del nga

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, në vendin e quajtur Ura e Murrashit.

Mësohet se një mikrobus i mbushur me gjimnazistë ka rrëshqitur dhe ka dalë nga rruga.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:00 dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Paraprakisht dyshohet që shkak të ketë qenë shpejtësia e lartë me të cilën po udhëtonte mikrobusi, duke bërë që shoferi të humbë kontrollin.

Ndërkohë, policia ka nisur punën për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti./ CNA.al

Aksident në aksin Librazhd-Elbasan/ Mikrobusi me nxënës del nga

Lajmet e fundit nga