LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Familja e shpalli në kërkim/ Gjendet e pajetë 49-vjeçarja në Kolonjë

24 Maj 2023, 17:04, Kronika CNA
Familja e shpalli në kërkim/ Gjendet e pajetë 49-vjeçarja
Foto ilustruese

Një grua është gjetur ditën e sotme e pajetë në zonën midis fshatrave Podë dhe Gozhdarazhdë të Kolonjës.

Blutë bëjnë me dije se trupi i pajetë rezulton të jetë i shtetases me iniciale M. K., e cila vuante nga probleme të shëndetit mendor

49-vjeçarja ishte denoncuar më 21 maj nga familjarët se ishte larguar nga banesa dhe kishin humbur kontaktet me të.

Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar dëmtime fizike. Aktualisht po pritet ekspertiza mjeko-ligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes. 

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga