LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Policia italiane arreston dy shqiptarë/ Kishin në makinë drogë dhe para

1 Gusht 2022, 19:36, Kronika CNA
Policia italiane arreston dy shqiptarë/ Kishin në makinë
Foto ilustruese

Policia italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë të moshës 36 dhe 31 vjeç pasi janë kapur me kokainë.

Mediat italiane bëjnë me dije se kontrolli është kryer në zonën Città della Pieve, ku një automjet po bënte levizje të çuditshme.

Kjo ka bërë që policia ta ndalojë dhe ta kontrollojë. Gjatë kontrollit dy shqiptarëve iu gjetën 13 doza kokainë dhe një vlerë prej gjashtë mijë eurosh./CNA.al

Lajmet e fundit nga