LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zhduket prej dy ditësh e mitura në Krujë/ Nëna ngre alarmin në polici

1 Gusht 2022, 11:58, Kronika CNA
Zhduket prej dy ditësh e mitura në Krujë/ Nëna ngre alarmin
Foto ilustruese

Një vajzë e mitur rezulton e zhdukur prej dy ditësh në zonën e Krujës.

Ka qenë nëna e saj që ka njoftuar autoritetet, duke kërkuar ndihmë për gjetjen e së bijës.

“Më datë 30.07.2022, në Komisariatin e Policisë Krujë, ka kallëzuar shtetësja A. P. se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më vajza e saj e mitur, shtetasja K. P. Po punohet për gjetjen e saj”, njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme./CNA.al

Lajmet e fundit nga