LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Durrës/ Vetëvaret në banesë 42-vjeçari

29 Korrik 2022, 19:07, Kronika CNA
E rëndë në Durrës/ Vetëvaret në banesë
Foto ilustruese

Gjendet i pajetë një person në lagjen Nr.1 të Durrësit.

Blutë bëjnë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me iniciale E. Gj., 42 vjeç.

Nga informacionet paraprake, dyshohet së ai është vetëvarur në banesë.

Ndërkaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të saj./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga