LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Masakron gruan me thikë/ Krimi i rëndë trondit Elbasanin

30 Korrik 2022, 08:01, Kronika CNA

Masakron gruan me thikë/ Krimi i rëndë trondit Elbasanin

Një ngjarje e rëndë është regjistruar një Elbasan, ku viktimë është një grua.

Në orët e para të mëngjesit, në lagjen "Skenderbej", Elbasan dyshohet se shtetasi R.M., 37 vjeç , ka goditur me mjet prerës ( thikë), bashkëjetuesen e tij shtetasen J.E., 37 vjeçe.

Si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën.

Shërbimet e  Policisë janë vënë në ndjekje të autorit dhe vijon krehja e zonës për kapjen e tij.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga