LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E rëndë në Fier/ 26-vjeçari hidhet nga kati i katërt i pallatit, humb jetën në vend

1 Gusht 2022, 12:46, Kronika CNA
E rëndë në Fier/ 26-vjeçari hidhet nga kati i katërt
Foto ilustruese

Një 26-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “1 Maji”, Fier.

Njoftimi policisë:

Sot rreth orës 11:50, në lagjen “1 Maji”, Fier, dyshohet se është hedhur nga kati i katërt i pallatit, shtetasi E. D., 26 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Lajmet e fundit nga