LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Magazina e një karburanti përfshihet nga flakët/ Zjarrfikësit, në vendngjarje

1 Gusht 2022, 15:13, Kronika CNA
Magazina e një karburanti përfshihet nga flakët/
Foto ilustruese

Një zjarr i madh ka përfshirë magazinën e një karburanti në lagjen nr.14 në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, ndërsa fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses.

Njoftimi:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 14:40, në lagjen nr.14 Durrës, ka rënë zjarr në magazinën e një karburanti.

Nuk ka persona të dëmtuar.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga