Aksidentohet me motor/ Humb jetën 67-vjeçari në Lushnje

4 Korrik 2022, 15:30, Kronika CNA
Aksidentohet me motor/ Humb jetën 67-vjeçari në Lushnje
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar pasditen e sotme në Lushnje.

Mësohet se një motor ka dalë nga rruga në fshatin Zhym, dhe për pasojë ka humbur jeten drejtuesi me incialet Th. Ç., 67 vjeç, banues në Krutje.

Njoftimi policisë:

Lushnjë-  Sot rreth orës 14:40, në fshatin Zhym, shtetasi Th. Ç., 67 vjeç, banues në Krutje, duke drejtuar motomjetin tip “Lifan”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të daljes nga rruga./E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga