LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Plumba mbi komshiun/ Humb jetën 55-vjeçari

10 Gusht 2022, 11:18, Kronika CNA

Plumba mbi komshiun/ Humb jetën 55-vjeçari

Një 55-vjeçar është vrarë këtë paradite në fshatin Zgërdhesh në Fushë-Krujë.

Sipas policisë bëhet fjalë për Luan Hushin, i cili ka marrë plumba në bark nga komshiu i tij.

Ai është dërguar me shenja jete në spital, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e dyshuar, Klodian Keqi./CNA.al

Lajmet e fundit nga