LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhvarroset një kufomë në Elbasan/ Dyshohet se është trupi i këngëtarit të njohur që u zhduk në 2014

3 Nëntor 2022, 12:27, Aktualitet CNA
Zhvarroset një kufomë në Elbasan/ Dyshohet se është
Foto Ilustruese

Janë rihapur hetimet për zhdukjen e këngëtarit të tallavasë Rena Hamza.

Në qytetin e Elbasanit është zhvarrosur një kufomë, e cila dyshohet se është i “Renit të Elbasanit”.

Mësohet se trupi është gjetur mëngjesin e djeshëm rreth orën 05:00 të mëngjesit, ku një grup prej 25 policësh dhe specialistësh të krimeve dhe mjekë ligjore, kanë kryer zhvarrosjen e kufomës ende të paidentifikuar.

Sipas "ABC", kufoma është gjetur në një fshat të Librazhdit. Kufomës ia kanë marrë kampionet e AND-së, pasi ka dyshime të forta se trupi i përket Renato Hamzës, zhdukja e të cilit mbetet enigmë edhe sot që prej vitit 2014./CNA.al

Lajmet e fundit nga