LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrajat i rrahën me shkopa bejsbolli/ Jashar Maja: Unë dhe vëllai mund të mos ishim gjallë

12 Shtator 2023, 22:14, Aktualitet CNA
Rrajat i rrahën me shkopa bejsbolli/ Jashar Maja: Unë dhe vëllai
Jashar Maja

Jashar Maja, njëri nga të dhunuarit me shkopa bejsbolli nga anëtarë të fisit Rraja, ka folur për zbutjen e akuzës së autorëve.

Maja tha në emisionin e Erla Mëhillit se nuk di ku ta kërkojë të drejtën.

Ai deklaroi se anëtarët e fisit Rraja mund t’i kishin marrë jetën atij, së bashku me vëllanë.

“Unë nuk di se ku duhet të ankohem dhe ku ta kërkoj të drejtën time. Ai personi vdiq për një grusht atje në Vlorë. Unë dhe vëllai im mund të ishim të vdekur sot, kishte mundësi të ishim viktima. Unë nuk di se ku duhet të ankohem dhe ku ta kërkoj të drejtën time. Ai personi vdiq për një grusht atje në Vlorë. Unë dhe vëllai im mund të ishim të vdekur sot, kishte mundësi të ishim viktima”, u shpreh Jashar Maja./ CNA

Lajmet e fundit nga