LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama uron Fatos Nanon: Edhe 100 kryetari ynë dhe vetëm përpara…

16 Shtator 2022, 09:45, Aktualitet CNA

Rama uron Fatos Nanon: Edhe 100 kryetari ynë dhe vetëm

Kryeministri Edi Rama ka uruar ish-kryeministrin socialist, Fatos Nano, për 70-vjetorin e tij të lindjes.

Përmes një postimi në "Facebook", Rama shkruan se familja politike e PS-së do të ketë gjithmonë nevojë për këshillat e Nanos.

Rama ka publikuar një foto të hershme të Nanos, ndërsa shkruan: Edhe 100 kryetari ynë dhe vetëm përpara, me shëndet, humor e harmoni në familjen tënde, po edhe me punë të mira e të tjera fitore në këtë familjen e përbashkët politike, që do të ketë gjithnjë nevojë për mbështetjen e këshillat e tua./CNA.al

Rama uron Fatos Nanon: Edhe 100 kryetari ynë dhe vetëm

Lajmet e fundit nga