LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

280 mijë € një operacion/ Kryemadhi lëshon gojën pas akuzave: Nuk kam ndryshuar seksin!

15 Shtator 2022, 22:40, Aktualitet CNA
280 mijë € një operacion/ Kryemadhi lëshon gojën pas
Monika Kryemadhi

Monika Kryemadhi ka mohuar akuzën e çuar në SPAK nga avokati Idajet Beqiri, për 280 mijë euro shpenzime për trajtime estetike në një klinikë në San Marino.

Ajo pohoi se ka shkuar në klinika jashtë, por për të trajtuar probleme kardiake dhe kancerin në qafën e mitrës.

Ndërkohë që sipas Kryemadhit, edhe seksin të kishte ndryshuar nuk do të kushtonte aq.

“Edhe seksin të kisha ndërruar, nuk do kisha paguar aq”./CNA.al

Lajmet e fundit nga