LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Që nga mesnata në polici/ Lirohen truprojat e Berishës

7 Dhjetor 2022, 11:42, Aktualitet CNA

Që nga mesnata në polici/ Lirohen truprojat e Berishës

Pas disa orësh që janë mbajtur në polici, janë liruar paraditen e sotme dy truprojat e kreut të PD-së, Sali Berisha.

Ata janë shoqëruar në mesnatë dhe pas dhënies së dëshmive janë lënë të lirë.

Në dëshminë e tyre raportohet për media se truprojat kanë deklaruar se kanë parë një person që është futur dhe ka qëlluar Berishën dhe për këtë arsye kanë ndërhyrë për ta neutralizuar duke bërë detyrën./CNA.al

Lajmet e fundit nga