LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga seksi në varkë në karrigen e deputetes/ Pse Ori Nebiaj nuk ishte në protestën e djeshme?

7 Dhjetor 2022, 09:58, Aktualitet CNA

Nga seksi në varkë në karrigen e deputetes/ Pse Ori Nebiaj nuk

Ishte në listat e Lulzim Bashës si kandidate për deputetë kur tha se i pëlqente, kur tha se i pëlqente seksi në varkë.

Tashmë i erdhi radha të bëhet deputete, por nuk dihet ende nëse vazhdon të ketë të preferuar varkën për seks.

Ajo që dihet është se dje nuk mori pjesë në protestën e opozitës, edhe do të jetë deputetë nën logon e PD-së.

Ori Nebijaj, e cila ka marrë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike, në emisionin “Good Morning Albanians” në "Euronews Albania", Nebijaj u shpreh se nuk shkoi në protestë për shumë arsye.

“Jo, nuk isha dje në protestë me thënë të drejtën, për shumë arsye. Unë jam gjithmonë pro protestave, kam qenë gjithmonë në protesta, nuk kam lënë protestë pa shkuar. Edhe pse jo gjithmonë e kam postuar, kjo për shumë arsye, duke konsideruar edhe që ndonjëherë, kur ti je në media sidomos dhe je personazh publik, fakti që ti e di kur mund të përdoret edhe negativisht apo pozitivisht.

Isha shumë pro protestës së djeshme, madje do doja që të kishte qenë edhe më e madhe, me idenë që në fund të ditës nuk ka asgjë të keqe nëse bëhet një protestë që si mision të saj ka të bërtasë fort ato çfarë shqiptarët i shqetësojnë. Të gjithë të jenë aty, edhe liderët që ishin dje për Samitin. Nuk shoh asgjë të keqe këtu”, theksoi ajo.

Lajmet e fundit nga