LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

SPAK nuk ndalet/ Thërret drejtoreshën e Erion Veliajt

31 Tetor 2022, 10:44, Aktualitet CNA

SPAK nuk ndalet/ Thërret drejtoreshën e Erion Veliajt

Një zyrtare e Bashkisë së Tiranës është thërritur sot në SPAK.

Bëhet fjalë për Drejtoreshën e Përgjithshme të Planifikimit dhe Zhvillimit të Territorit në Bashkinë e Tiranës Frida Pashako e cila është paraqitur në SPAK.

Nuk dihet ende se për cilën çështje është thirrur./CNA.al

Lajmet e fundit nga