LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gara për kreun e SPAK-ut/ Një tjetër kandidat për të zënë vendin e Arben Krajës

31 Tetor 2022, 11:10, Aktualitet CNA

Gara për kreun e SPAK-ut/ Një tjetër kandidat për të

Prokurori Edvin Kondili është kandidati i dytë që synon të zërë vendin e Arben Krajës.

Kondili ka depozituar sot kërkesën në KLP.

Më herët, me 29 tetor Prokurori Adnan Xholi ka depozituar kërkesën dhe ka shprehur interesin për drejtues të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

 

Lajmet e fundit nga