LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rritja e çmimit të energjisë, nga 1 nëntori/ Rama: Lajm dyfish i rremë nga opozita dhe mediat e saj

30 Tetor 2022, 17:34, Aktualitet CNA
Rritja e çmimit të energjisë, nga 1 nëntori/ Rama: Lajm
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me lajmet se nga data 1 nëntor do të ketë rritje të çmimit të energjisë.

Përmes një reagimi në rrjetet sociale, Rama thotë se ky është një lajm dyfish i rremë nga opozita dhe mediat e saj.

Opozita e Rublave e mediat e saj po u thonë sot shqiptarëve se Qeveria ka deklaruar rritjen e çmimit të energjisë në 1 nëntor!

Një lajm dyfish i rremë: Kemi 14 muaj që themi çmimi do mbrohet siç po mbrohet dhe s’e kemi deklaruar kurrë diçka të tillë! Pse e bëjnë?”, thotë Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga