LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Masakra në Tiranë/ 1 minutë heshtje në parlament për viktimat

2 Mars 2023, 10:15, Aktualitet CNA

Masakra në Tiranë/ 1 minutë heshtje në parlament për

Seanca e sotme ka nisur me një minutë heshtje për ngjarjen e djeshme, ku Dan Hutra ekzekutoi me breshëri plumbash tri gra.

Kryeparlamentarja Lindita Nikolla ka deklaruar se ngjarja e djeshme duhet t'i bëjë të gjithë të reflektojnë dhe agresori duhet të marrë dënimin maksimal. 

“Ngjarja e djeshme duhet të na bëjë të reflektojmë. Agresori u kap dhe meriton dënimin maksimal”, tha Nikolla./ CNA.al

Lajmet e fundit nga