LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I bllokohet mikrofoni/ Rama lëshon batutën: E kishte të ndjeshëm gishtin

27 Shkurt 2023, 14:30, Aktualitet CNA
I bllokohet mikrofoni/ Rama lëshon batutën: E kishte të
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama nuk ka kursyer batutat gjatë konferencës për shtyp me homologun e Malit të Zi Dritan Abazoviç.

Gjatë fjalës së tij, mikrofoni ka pasur probleme dhe tekniku është afruar të rregullojë defektin.

Në këtë moment kryeministri nuk ka hezituar të shkëmbejë edhe batutën duke u shprehur: “Edhe unë të ndezur e kisha dritën, por ky djali e kishte të ndjeshëm gishtin”, tha Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga