LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Taulant Balla flet për inceneratorët/ “I qëndrojmë raportit të Komisionit Hetimor”

27 Shkurt 2023, 11:29, Aktualitet CNA
Taulant Balla flet për inceneratorët/ “I qëndrojmë
Taulant Balla

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, në një deklaratë për mediat ka folur për aferën e inceneratorëve.

Për gazetarët, Balla është shprehur se kjo është një nga të paktat raste që ka pasur Komision Hetimor dhe se PS e ka votuar një raport të tillë.

“Ne nuk jemi nga ata që pengojmë drejtësinë. I qëndrojmë raportit të Komisionit Hetimor.

PS ka votuar një raport të Komisionit Hetimor për këtë.

Një nga rastet e pakta që ka pasur Komision Hetimor”, ka thënë Balla./ CNA.al 

Lajmet e fundit nga