LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këlliçi vijon aksionin/ Zbulohet lëvizja e radhës

31 Janar 2023, 18:22, Politikë CNA
Këlliçi vijon aksionin/ Zbulohet lëvizja e radhës
Belind Këlliçi

Kandidati i PD-së, për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi, vijon me turet dhe fushatën në kuadër të zgjedhjeve e 14 Majit.

Këlliçi ka zbuluar se turi i radhës do të zhvillohet në datën 5 Shkurt ora 10:30, në SHBA, në një takim me Diasporën.

Kjo lëvizje vjen pas denoncimeve të kandidatit të PD-së për bashkinë e Tiranës, i cili në fokus ka zgjidhjen e problematikave që shqetësojnë qytetarët.

Kujtojmë se një nga denoncimet më të forta të bëra së fundi ishte në lidhje me rrugën “Xhon Belushi“, ku kihsin nisur punimet nga bashkia pa u shpallur ende fituesi i tenderit./ CNA.al

Këlliçi vijon aksionin/ Zbulohet lëvizja e radhës

Lajmet e fundit nga