LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ishte duke mbajtur fjalim/ Qytetarja alivanoset para Ministrisë së Brendshme

21 Tetor 2022, 20:30, Aktualitet CNA
Ishte duke mbajtur fjalim/ Qytetarja alivanoset para Ministrisë së
Momenti kur qytetarja alivanoset në protestë

Një protestuese është alivanosur në protestën që po zhvillohet në këto momente para Ministrisë së Brendshme.

Teksa ishte duke mbajtur një fjalim për Lear Kurtin, protestuesja është ndjerë keq dhe është rrëzuar në tokë.

Disa persona i kanë ardhur në ndihmë dhe e kanë sjellë në vete protestuesn.

Ende nuk dihen se çfarë e shkaktoi alivanosjen e qytetares, ndërkohë që protesta për zbardhjen e vdekjes së Lear Kurtit po vijon./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga