LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Anulohen të gjitha fluturimet nga Rinasi drejt Italisë dhe anasjelltas

21 Tetor 2022, 12:47, Aktualitet CNA

Anulohen të gjitha fluturimet nga Rinasi drejt Italisë dhe anasjelltas

Të gjitha fluturimet ajrore për ditën e sotme nga Tirana drejt Italisë dhe anasjelltas, janë anuluar.

Lajmërimi është bërë nga Tirana International Airport.

Shkak i anulimit të udhëtimeve për pasagjeret nga Rinasi drejt vendit fqinj, si dhe anasjelltas, është bërë greva e personelit të trafikut ajror në Itali./CNA.al

Anulohen të gjitha fluturimet nga Rinasi drejt Italisë dhe anasjelltas

Lajmet e fundit nga