LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grida Duma, në median që përfitoi miliona euro nga ortakëria me inceneratorët/ Zbulohet emisioni që do të drejtojë

11 Nëntor 2022, 13:46, Aktualitet CNA

Grida Duma, në median që përfitoi miliona euro nga ortakëria

Siç ishte raportuar më herët, Grida Duma do të jetë pjesë e "Top Channel".

Tashmë ajo do të ketë emisionin e saj, që dikur drejtohej nga Sokol Balla.

Bëhet fjalë për emisionin “Top Story”.

Konfirmimi ka ardhur nga Lori Hoxha me anë të një postimi në rrjete sociale.

Hoxha ka zbuluar dhe ditën se kur do të startojë emisioni.

 “Të hënën”- shkroi ajo, “Top Story”, nga Grida Duma.

Grida Duma, në median që përfitoi miliona euro nga ortakëria

Tashmë dhe Grida do të jetë pjesë e televizionit të propagandës së inceneratorëve.

Pjesë e medias, e cila fitoi miliona euro nga afera e shekullit për reklama dhe shërbime ndaj aferës së inceneratorëve dhe nga ortakëria me inceneratorët.

Kujtojmë se Duma dha dorëheqjen pak ditë më parë, me një ton dramatik, duke u ankuar nga politika, apo llumi siç e quajti ajo, me argumentin se i kanë dhënë goditje nën brez.

Me deklaratën e saj ajo shkaktoi lot tek Agron Gjekamarkaj dhe Flutura Açka, ndërsa një natë më parë, deputetja e PL-së, Monika Kryemadhi, i qau hallin se nuk ka lekë të paguajë dritat, ndaj sipas saj u largua nga politika./CNA.al

Lajmet e fundit nga