LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Grida Duma i ‘dorëzohet’ bukurisë artificiale/ Fryn buzët dhe mollëzat

3 Nëntor 2022, 21:25, Lifestyle CNA
Grida Duma i ‘dorëzohet’ bukurisë artificiale/ Fryn
Foto ilustruese, Grida Duma

Deputetja Grida Duma, më shumë se për politikë, komentohet shpesh në media për daljet e saj në publik, ku kujdeset që gjithnjë të ekspozojë pamjen e saj, nga veshja, make up, flokët e deri tek qëndrimi i saj.

Gjatë daljeve të fundit të saj, ndjekësit në rrjetet sociale, kanë vënë re një ndryshim në pamjen e saj.

Grida Duma i ‘dorëzohet’ bukurisë artificiale/ Fryn

Grida Duma i ‘dorëzohet’ bukurisë artificiale/ Fryn

Kështu duket se as deputetja Grida Duma nuk i ka rezistuar dot bukurisë “artificiale”.

Sipas opinioneve që po qarkullojnë në mediat sociale, deputetja demokrate duket se ka prekur disa pika tek fytyra e saj.

Grida Duma i ‘dorëzohet’ bukurisë artificiale/ Fryn

Thuhet se, ajo ka fryrë buzët, ka rimodeluar hundën dhe gjithashtu ka fryrë edhe mollëzat./ CNA.al

Grida Duma i ‘dorëzohet’ bukurisë artificiale/ Fryn

Lajmet e fundit nga