LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grida Duma, emri tjetër për "Top Channel"

7 Nëntor 2022, 14:57, Aktualitet CNA
Grida Duma, emri tjetër për "Top Channel"
Grida Duma

“Top Channel” në emisionin e tij kryesor, "Prime Time"-n e ditës, ka mbetur pa moderator.

Një ditë më parë, duke iu referuar burimeve të saj, CNA.al raportoi emrat me të cilët janë kryer bisedime nga "Top Channel", pas largimit të Sokol Ballës.

Eni Vasili, Ylli Rakipi dhe Ilir Babaramo ishin tre emrat më të të cilët "Top Channel", ka tentuar të vërë nën logo të tij në "Prime Time", por që asnjëri nuk kanë pranuar.

Eni Vasili vijon të mbetet te "News 24", Ilir Babaramo te "Report Tv" dhe Ylli Rakipi te "MCN".

Emri i katërt, për të cilin u raportua se ishte më afër në arritjen e negociatave ishte Arjan Çani.

Por duket se negociatat nuk kanë përfunduar këtu.

"Top Channel" duket se ka edhe kandidatë të tjerë në listë.

Sot mediat raportojnë se në listën e kandidatëve është edhe Grida Duma, e cila nëse do të shkojë në Top Channel mund të japë dorëheqjen si deputete.

Grida Duma, emri tjetër për "Top Channel"

Raportohet se Duma do të nisë një emision në "Top Channel".

Emisioni do të transmetohet "Prime Time", dy herë në javë, të hënë dhe të enjte, por ende asgjë nuk është e sigurtë.

Kujtojmë se Duma ka hapur edhe një Akademi, me emrin “G Akadamy”, ku flet për mënyrën se si duhet të qëndrohet apo të flitet në publik./CNA.al

Lajmet e fundit nga