LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Si përcillet me lot Grida Duma nga Kuvendi/ Nuk përmbahet as Gjekmarkaj

8 Nëntor 2022, 11:02, Politikë CNA

Foto-Si përcillet me lot Grida Duma nga Kuvendi/ Nuk përmbahet as

Grida Duma ka dorëzuar sot mandatin e deputetes.

Me anë të një fjalimi të gjatë, Duma ka thënë se nuk ia fal politikës dhe llumit goditjet që i kanë bërë nën brez.

Largimi i saj nga Kuvendi është shoqëruar me lot.

Deputetët Agron Gjekmarkaj dhe Flutura Açka janë fotografuar të lotuar dhe të mërzitur./CNA.al

Lajmet e fundit nga