LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- “Si të hapësh këmbët”/ Leksione jete nga Grida Duma

24 Tetor 2022, 12:08, Aktualitet CNA

Video- “Si të hapësh këmbët”/ Leksione jete nga

“G Academy”. Kështu e ka quajtur deputetja Grida Duma, akademinë, më të cilën pretendon se u mëson grave dhe vajzave qëndrimin dhe të folurën në publik, gjithnjë në kuadër të politikës.

"G Academy", që një pjesë mund të keqkuptohen, ka lidhje me vetë emrin e deputetes, me shkronjën e parë të emrit të saj, “G”.

Nga videot që ajo ka publikuar Duma jep mësime të çuditshme, si për shembull, si të hapin këmbët apo të jenë me seksi në qëndrim.

Dhe për këto mësime, Grida paguhet nga të rinjtë që e dëgjojnë me plot pasion se si të hapin këmbët./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga