LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Del lista/ Shpallen fituesit e testimit për Patrullë të Përgjithshme

8 Prill 2023, 15:33, Aktualitet CNA

Del lista/ Shpallen fituesit e testimit për Patrullë të

Shpallen fituesit e testimit me shkrim, të zhvilluar tre ditë më parë për t’u bërë pjesë e Patrullës së Përgjithshme

Fituesit do t’i nënshtrohen fazave të tjera të testimit. Për kohën dhe vendin e zhvillimit të fazave të tjera të testimit, aplikantët fitues në fazën e parë, do të njoftohen nga Drejtoritë Vendore të Policisë në qarqe.

Aplikantët që kanë bërë ankesë në Drejtorinë e Burimeve Njerëzore në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit, pas përfundimit të shqyrtimit të ankesës së tyre nga ana e komisionit, do të njoftohen për rezultatin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga