LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Doktor Batoni bëhet "supermen"/ "Live" në dy televizione njëherësh

7 Prill 2023, 10:11, Aktualitet CNA
Doktor Batoni bëhet "supermen"/ "Live" në dy
Baton Haxhiu

Doktor Baton Haxhiu është bërë supermen dhe bën të pamundurën të mundur.

Në të njëjtën kohë shfaqet në dy ekrane televizionesh të ndryshme.

Si me “magji”, Baton Haxhiu shfaqet te "Syri TV" dhe "TV Klan" njëherazi.

Te "Syri TV" diskuton për temën “Ndiq Paranë iu del Rama-Veliaj”, ku dhe ka folur mbi çështjen “Becchetti”.

Doktor Batoni bëhet "supermen"/ "Live" në dy

Ndërsa në ekranin e "TV Klan" në emisionin "Opinion", për të diskutuar se “Kush e fiton Tiranën”.

Doktor Batoni bëhet "supermen"/ "Live" në dy

Pra, doktor Batoni, del në dy televizione njëherazi, për të folur për dy tema të ndryshme dhe këtë "superfuqi" e ka vetëm analisti i Rilindjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga