LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kiara, xheloze për Efin”/ Kejvina Kthella nuk kursen asnjërën prej tyre

5 Prill 2023, 14:33, Aktualitet CNA
“Kiara, xheloze për Efin”/ Kejvina Kthella nuk kursen
Modelja Kejvina Kthella

Modelja Kejvina Kthella ka shprehur mendimin e saj në lidhje me dy personazhet më të komentuara të "Big Brother" për momentin, Efi dhe Kiarën.

Pas rihyrjes, dy vajzat kanë pasur përplasje dhe debate të forta me njëra-tjetrën, ku sipas Kejvinës, nga ana e Kiarës kjo po ndodh për xhelozi dhe famë.

Ajo nuk ka kursyer as Efin, ku shprehet se u nda nga mikesha e saj Mikela për hatër të lojës, kështu që nuk ka asnjë të drejtë t’i kujtojë Luizit raportin miqësor.

Kiara s’ka asgjë më shumë veçse xhelozi për Efin se e do publiku e nuk e kapërdin dot faktin se Efi kapi lojën para saj, që është më e zgjuar se ajo . E ka personale me Efin dhe jo në kuadër të lojës( inate gocash e dini vet ju).

Ndërsa Efi s’ka pse mërzitet se nuk e gjeti Luizn si më parë se kanë kaluar më shumë se dy muaj nga dalja e saj dhe ka ndryshuar loja.

Në fund të ditës mot ë harrojmë që Efi me hyrjen në Big Brother e bëri me mikeshën e saj të jetës Mikelën e jo të bigut edhe kur erdhi pun ate loja kërkoi të ndahej nga ajo!

Ashtu si nuk duhet të harrojmë se Luizi ka 102 diotë aty brenda dhe është i dërmuarrr psikologjikisht edhe siç erdhi situata me hyrjen e banorëve të rinj ai venbdosi ti besoje të dashruës së tij për të kuptuar më shumë, por e dashrua e tij e ka mendjen te fama jo te dashuria për të!

Në fund të ditës cafaji ka Luizi që ëshët i verbuar e po dashuroin femrën e gabuar? Ca faji ka Luizi që id ha gjithçka në tre muaj asja vajze dhe një herë të vetme Kiarita mund të bënte diçka për Luizin në lojën e tij dhe e bëri gjithçka shit. Edhe e din ipse? Se ajo mendon vetëm për veten e saj. Kiarita po shkatërron Luizin, edhe fama po shkatërron Kiarën!”, shkruan Kejvina Kthella./ CNA.al

“Kiara, xheloze për Efin”/ Kejvina Kthella nuk kursen

 

 

Lajmet e fundit nga