LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Açka braktisi mbledhjen/ Bardhi tregon se çfarë ndodhi në Konferencën e Kryetarëve

20 Shtator 2023, 16:54, Aktualitet CNA

Açka braktisi mbledhjen/ Bardhi tregon se çfarë ndodhi

Deputeti, Gazment Bardhi pas mbledhjes së Konferencës së Kryetarëve në një deklaratë për mediat sqaroi se çfarë kishte ndodhur mes tij dhe deputetes Flutura Açka, gjatë mbledhjes dhe pse ajo u largua.

Bardhi shpjegoi se ajo ka pyetur se në cilësinë e cilit pozicion që përfaqësonte ishte thirrur.

Ai sqaron se sapo ju bë e qartë se ishte thirrur nën cilësinë e Kryetares së Komisionit të Arsimit është larguar nga mbledhja.

“Mes meje dhe zonjës Açka nuk  ka ndodhur asgjë. Mori përgjigjen që ishte nën cilësinë e Kryetares së Komisionit të Arsimit, në atë moment bëri një deklaratë poltike dhe u largua nga mbledhja. Mbajti ndezur konfliktin në opozitë, kjo është lojë e Ramës.”, tha Bardhi./ CNA

Lajmet e fundit nga