LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shkrimtarja Flutura Açka “nxin” gjuhën shqipe

20 Shtator 2023, 16:45, Aktualitet CNA

Shkrimtarja Flutura Açka “nxin” gjuhën shqipe

Shkrimtarja dhe deputetja, Flutura Açka, doli sot me një reagim në rrjetet sociale, pasi braktisi mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve.

Ajo që vihet re në reagimin e Açkës janë gabimet e shumta drejtshkrimore në vetëm 3 rreshta.

Në statusin e shkrimtares dhe deputetes ka fjalë të shkruara gabim, lakim të gabuar të fjalëve dhe mungesë të foljeve.

Në vetëm pak minuta, Flutura Açka ka rifreskuar reagimin e shkruar nxitimthi, por sërish e ka lënë atë me gabime.

Për më tepër, shihni shkrimet e mëposhtme.

Shkrimtarja Flutura Açka “nxin” gjuhën shqipe

Shkrimtarja Flutura Açka “nxin” gjuhën shqipe

Lajmet e fundit nga