LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Deklarata e fortë/ Veliaj takon Kamala Harris, lobon kundër Ramës në DASH?!

11 Maj 2022, 18:04, Politikë CNA

Aktivistja Evi Kokalari ka ngritur dyshime të forta për sa i përket kryebashkiakut Erion Veliaj.

Teksa jep një mesazh për kryeministrin Edi Rama, Kokalari deklaron në rrjetet sociale se Veliaj është takuar me zëvendëspresidenten e SHBA-së, Kamala Harris.

Ajo thotë se Veliaj ka marrëdhënie të mira me zyrtarët e DASH, ndërsa ngre dyshimet se kryebashkiaku i Tiranës po lobon kundër kreut të qeverisë për benefitin e tij.

?Edi Rama, ja një leksion për ju;

Fokusohu tek Erion Veliaj sepse Kamala Harrisin se ka takuar për benefitin tënd. Madje, unë them ai po punon pikërisht për shkatërrimin e karrierës tënde politike, dhe jo vetëm.

E ka mirë Veliaj me këta të DASHit. A thua ka dosje për ju në Departamentin e Drejtësisë Amerikane?

Pyet Veliajn, ai mund ta di!!?, shkruan Kokalari./ CNA.al

Lajmet e fundit nga