LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ironia e Nard Ndokës/ Rama del nudo dhe e votojnë, kur vesh çitjane e quajnë modern

11 Maj 2022, 19:37, Politikë CNA

Ish-deputeti Nard Ndoka ka ironizuar shqiptarët dhe kritikët e këngëtares Ronela Hajati, të cilët kanë reaguar ashpër për veshjen dhe paraqitjen e saj në Eurovizion.

Ndoka thotë se Rama del nudo dhe e votojnë, shkon në takime ndërkombëtare me atlete e çitjane, e shqiptarët e quajnë modern, ndërsa veshjen e Ronelës e quajnë si fyerje.

?Rama po, Ronela jo! Ka 9 vite që na mashtron Rama për hapjen e negociatave, ndërsa ne mërzitemi në mënyrë plebishtare, se nuk ishte veshur mirë Ronela në Eurovizion.

Rama del nudo dhe e votojnë, shkon në takime ndërkombëtare me atlete e çitjane, i themi modern, e rendit Shqipërinë të fundit në rajon për ekonomi e liri të medias dhe në fund e durojmë.

Ronelën jo, ajo na ?fyeu? rëndë!?, – shkuan Ndoka në postimin e tij./ CNA.al

Lajmet e fundit nga