LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident në Tiranë/ Fëmija 2 vjeç përfundon në spital

21 Prill 2022, 16:47, Kronika CNA
Aksident në Tiranë/ Fëmija 2 vjeç përfundon në

Një aksident është regjistruar në mbikalimin tek Fabrika e Miellit, ku janë përplasur tre automjete. Si pasojë i dëmtuar ka mbetur një fëmijë 2 vjeçar, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

?Më datë 21.04.2022, te mbikalimi te Fabrika e Miellit, janë përfshirë në një aksident mjetet me drejtues shtetasit E. G., A. S., dhe A. B.Si pasojë e aksidentit është dëmtuar një i mitur 2-vjeçar, i cili ndodhej pasagjer në mjetin me drejtues shtetasin E. G., dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga