LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U gjet i pajetë në një bunker/ Viktima, përdorues i lëndëve narkotike

20 Prill 2022, 19:06, Kronika CNA
U gjet i pajetë në një bunker/ Viktima, përdorues i

Detaje të reja janë zbardhur nga vdekja e 36 vjeçari që u gjet i pajetë në një bunker. Viktima është shtetasi me inicialet I. M. Sipas asaj që raportohet në media, 36 vjeçari ishte një përdorues droge.

Nga kqyrja paraprake s?ka patur shenja dhune  në trup dhe viktima është dërguar në morg për ekzaminim të mëtejshëm për të përcaktuar shkakun e vdekjes.

Familjarët e 36 vjeçarit një ditë më parë kishin denoncuar zhdukjen e tij dhe ishte shpallur në kërkim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga