LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përplas me makinë policin dhe largohet/ Nuk dihen shkaqet

21 Prill 2022, 07:03, Kronika CNA
Përplas me makinë policin dhe largohet/ Nuk dihen shkaqet

Me datë 21.04.2022, në rrugën “Thoma Koxhaj”, mjeti tip “Ford”, në pronësi të shtetases D. M., me drejtues ende të paidentifikuar, ka goditur punonjësin e Policisë Z. M., me detyrë Oficer i Patrullës së Përgjithshme, dhe është larguar.

Si pasojë punonjësi i Policisë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga